PERSONALISTA 21. STOLETÍ

Personalisté ve veřejné správě tvoří komunitu lidí se společným zájmem – efektivní lidské zdroje. Kvalitní, proškolení a spokojení lidé jsou jedním ze základních pilířů zdravého a funkčního úřadu. Personalista 21. Století nabízí vzdělávací a diskuzní semináře určené právě personalistům z veřejné správy.

Léto jsme s Vámi společně přivítali akcí Personalista ve 21. století, která se uskutečnila ve dnech 15. – 16. 6. 2023 v konferenčních prostorech pražského hotelu Absolutum Wellness Hotel. Přestože hotel nabízí širokou škálu relaxačního zařízení, my jsme se věnovali pracovnímu programu, který jsme si pro vás připravili s naší dlouholetou lektorkou Andreou Kovářovou a obchodním týmem. První den jsme se zaměřili na Nábor a adaptaci zaměstnanců a druhý den jsme se společně věnovali novinkám a tipům týkající se našich aplikací.

A jak to všechno probíhalo?

Akci jsme zahájili ve čtvrtek ráno příjemným přivítáním a chutnou snídaní. Následně proběhlo seznámení s přednášející Andreou Kovářovou, která se pak vrhla na první část programu – nábor zaměstnanců. Program byl přerušen pouze krátkými přestávkami na dobrou kávu či domácí koláč s lesním ovocem. Poutavý výklad lektorka prokládala vlastními zkušenostmi, otázkami či testovými cvičeními, za které si účastníci mohli odnést drobné i větší odměny. V další části programu jsme se s lektorkou podívali na adaptační proces zaměstnanců.

Páteční program byl již zcela v režii obchodního týmu RENTEL, kdy jsme se s Petrem Špindlerem a Radkem Kovaříkem za dohledu kolegyně Markéty Balgové věnovali aplikacím RENTEL, které využíváte pro usnadnění práce. Předali jsme si spoustu užitečných tipů na práci a předali jste nám cenné podněty pro zlepšení našich aplikací. Seznámili jsme se s novinkami v nabídce e-learningových kurzů a připomněli jsme si možnost vývoje kurzu na zakázku.

Všem účastníkům a přednášejícím bychom chtěli poděkovat za vytvoření příjemné atmosféry a předání svých zkušeností. Pokud si s námi budete chtít užít další akci Personalisty ve 21. století, budeme se na Vás těšit i příští rok před začátkem léta!