Místo pro personalisty s kreativním myšlením.

Aktuálně


V roce 2020 chceme posunout creative4HR o úroveň výš. Aktuální situace nám bohužel neumožňuje provést setkání znovu osobně, ale RENTEL je kreativní firma se zaměřením na technologie. Proto jsme se rozhodli, že setkání proběhne virtuálně.

26. 6. 2020

}

10:00

Máte dotazy?

Tomáš Šimák | tel.: 777 702 908, e-mail: tsimak@rentel.cz

Téma a průběh


Děkujeme všem účastníkům předešlých prezenčních nebo online setkání. I nadále se budeme bavit o zvyšování efektivity adaptačního procesu za přispění digitálních nástrojů. Můžete se těšit na následující témata:

  • Rozvaha a plánování do posledního šroubku

  • Realizace aneb jak adaptační proces nastartovat a udržet při životě

  • Měření, vyhodnocení a zpětná vazba

  • Zasazení adaptačního procesu do kontextu firemní kultury

Rádi bychom Vám i nadále poskytovali kvalitní know-how, které povede k vyšší efektivitě a spokojenosti na straně personalistů i účastníků adaptačního procesu. Proto po zpracování výstupů ze série setkání budou na portálu pro účastníky creative4HR k dispozici závěry a doporučení, ke kterým jsme společnými silami dospěli.

Již proběhlo


V roce 2019 proběhlo první setkání creative4HR v Holešovicích na téma náboru a tvorby kariérních stránek. Spojili jsme zkušenosti (i všech účastníků) z HR a představili jsme si možnosti digitálního marketingu a komunikace k podpoře nejen náboru, ale také značky zaměstnavatele. Jsme moc rádi, že si účastníci odnesli doporučení, která mohli rovnou aplikovat do praxe (např. ohledně natáčení videí a typu obsahu, který je pro uchazeče zajámavý).

Nemohli jste se účastnit setkání, ale stejně vás téma náboru a image zaměstnavatele zajímá? Kontaktujte nás.