E-ZAMĚSTNÁNÍ

E-zaměstnání jsou internetové stránky pro zájemce o kariéru ve veřejné správě. Nabízejí základní informace o fungování a systému veřejné správy, které by měl každý uchazeč znát.

E-ZAMĚSTNÁNÍ PRO PERSONALISTY

Pro personalisty z veřejné správy nabízí stránky prostor ke zveřejnění vlastních výběrových řízení na vypsané pozice s veškerou mediální podporou, kterou stránky disponují.

R

KVALITNÍ OBSAH

E-zaměstnání obsahuje články s informacemi na témata veřejné správy a úspěšného zvládnutí pohovoru.

Uchazeči mají možnost vyhledat si podrobnosti o fungování úřadu přímo na stránkách. Díky větší informovanosti získají bližší představu o pracovní náplni úředníka ještě před pohovorem a mohou si tak lépe rozmyslet, zda chtějí začít kariéru ve veřejné správě.

R

MEDIÁLNÍ PODPORA

Internetové stránky jsou podpořeny mediálními kampaněmi napříč různými komunikačními kanály. 

Reklamní podpora zajistí dostatek návštěvníků na internetových stránkách a tím pádem také rozšiřování informovanosti o vypsaných výběrových řízení Vaším úřadem.

R

OSLOVTE UCHAZEČE

E-zaměstnání obsahuje jedinečný polohový filtr pro zobrazení úřadů. 

Návštěvníci internetových stránek tak mohou velmi jednoduše vyhledat úřad v požadované oblasti. Aby nedocházelo k nesprávným popisům jednotlivých výběrových řízení, budeme odkazovat přímo na Vaše stránky, kde se uchazeč s jistotou dozví správné informace.

NA STRÁNKÁCH MOMENTÁLNĚ PRACUJEME, MŮŽETE SE TĚŠIT - JIŽ BRZY.